Henna brwi

Nawet profesjonalny makijaż oczu nie będzie wyglądał perfekcyjnie, jeśli zapomnimy o regulacji i hennie brwi. Ich kształt musi być odpowiednio dobrany do owalu twarzy, tak by podkreślić jej naturalne walory. Nieukładające się, nieumiejętnie wydepilowane lub zbyt ciemne włoski będą zwracać niepotrzebną uwagę. Nie warto zatem ryzykować nieudanych eksperymentów, lepiej zwrócić się o pomoc do wyspecjalizowanej kosmetyczki.

W Salonie Urody Gabriel wiemy, jak ważna jest perfekcyjna regulacja brwi. Nasi specjaliści potrafią z pomocą pincety lub twardego wosku uzyskać idealny, dopasowany do kształtu twarzy klientki/klienta łuk. Z pomocą tego prostego zabiegu można optycznie wymodelować kontur, wyszczuplić zbyt szeroki nos czy nawet odmłodzić spojrzenie. Warto również skorzystać z opcji koloryzacji, dzięki której w sposób naturalny przyciemnimy włoski na długi czas. Henna proszkowa zafarbuje również skórę, dlatego jest polecana zwłaszcza do zagęszczania i ukrywania ubytków. Wersja żelowa daje delikatniejszy efekt.

Aby cieszyć się wyrazistym spojrzeniem każdego dnia, zabiegi należy powtarzać co 2-3 tygodnie (jeśli chodzi o koloryzację rzęs odstęp wynosi 3-4 tygodnie).

Przeciwwskazania henny brwi:

  • uczulenie na hennę
  • jęczmień
  • wszelkie dermatozy, alergie
  • otarcia i uszkodzenia skóry wokół oczu
  • choroby zakaźne