Zabiegi laserem medycznym sPTF+

Usuwanie owłosienia zabieg
pachy 100
bikini 200
uda 300
łydki (stopa gratis) 250
pośladki 200
tors 400
plecy 400
wąsik 80
szyja 200


Seria zabiegów zalecanych to 6 do 10. Po 6 zabiegu ceny minus 50%


Usuwanie przebarwień zabieg
pojedyncze przebarwienia 50 do 100
twarz 200
czoło 100
dekolt 100


Seria zabiegów zalecanych to 3 do 10. Po 6 zabiegu ceny minus 50%.


Fotoodmładzanie zabieg
twarz + szyja 200
dekolt 100
dłonie 200


Seria zabiegów zalecanych to 3 do 10. Po 6 zabiegu ceny minus 50%.


Trądzik leczenie laserowe zabieg
twarz 150
plecy 200


Seria zabiegów zalecanych to 6 do 10. Po 6 zabiegu ceny minus 50%.


Laser medyczny sPTF + II generacji

W naszym salonie wykorzystujemy do zabiegów epilacji, depilacji, fotoodmładzania, usuwania przebarwień i leczenia trądziku laser medyczny sPTF+ II generacji. W odróżnieniu od urządzeń dostępnych dotychczas na rynku, ten model jest wyposażony w wymienne głowice, dzięki czemu możliwe jest wykorzystywanie terapeutycznych właściwości zarówno energii świetlnej, jak i cieplnej. Ponadto zastosowanie systemu dwóch lamp daje lepsze rezultaty w krótszym okresie czasu. Częstotliwość i ilość zabiegów jest ustalana indywidualnie

Przy pomocy tego nowego urządzenia wykonujemy następujące rodzaje zabiegów:

1. Usuwanie owłosienia – epilacja. Energia zostaje zaabsorbowana przez melaninę zawartą we włosach, co w efekcie prowadzi do koagulacji czyli ścięcia białek w mieszkach włosowych. W wyniku odcięcia od źródła odżywiania włosy odpadają. Odstęp pomiędzy wizytami powinien wynosić 4-6 tygodni. Seria obejmuje 6-10 zabiegów.

2. Usuwanie przebarwień – hormonalnych, potrądzikowych, piegów, plam “ wątrobowych”. W wyniku działania światła pigment zostaje rozbity, a jego pozostałości usunięte na drodze procesu fotosyntezy oraz przez odnowę komórkową skóry. Odstęp między zabiegami to 2-3 tygodnie. Ilość zabiegów ustala się indywidualnie, średnio 3-6 zabiegów.

3. Fotoodmładzanie – spłycenie zmarszczek poprzez syntezę kolagenu, oraz usunięcie plam barwnikowych. Światło PTF aktywuje fibroblast w celu zwiększenia produkcji kolagenu oraz włókien elastyny. Skóra jest dotleniona i odżywiona. Włókna stymulowane są do efektywnej regeneracji, a ich struktura zostaje uporządkowana. Zewnętrznym efektem tych przemian jest spłycenie zmarszczek i bruzd, wygładzenie skóry i zwężenie porów oraz wyraźnie zdrowy koloryt skóry. Dla uzyskania najlepszych efektów, zaleca się wykonanie serii 6- 10 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych.

4. Leczenie trądziku – skutecznie hamuje namnażanie bakterii propionibacterium acnes, które są odpowiedzialne za powstawanie trądziku. Zabiegi wykonuje się 2 razy w tygodniu przez okres 4-5 tygodni, między seriami trzeba zachować odstęp 20 dni. Seria obejmuje 6-10 zabiegów.