Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy 69,00 zł

Paznokcie hybrydowe, to dobry sposób na zadbany i trwały manicure niezależnie od budowy paznokci, czy długości. To ważne, ponieważ aby wykonać paznokcie hybrydowe nie ma konieczności czekania na ich naturalny wzrost, ani sztucznego ich przedłużania, dzięki czemu szybko i trwale można dodać dłoniom prestiżu i świeżości.Manicure hybrydowy wykonuje się za pomocą lakieru który w odróżnieniu od zwykłego utwardzany jest w specjalnej lampie UV- zaletą jego jest także to, że nie trzeba go suszyć, tylko od razu po wyjęciu dłoni z lampy możemy bez obaw wykonywać wszystkie czynności (idealne rozwiązanie dla wszystkich niecierpliwych) Hybryda dobrze się sprawdza zwłaszcza podczas wyjazdów wakacyjnych i biznesowych bowiem utrzymuje się na paznokciach nawet do 3 tygodni.Po nałożeniu lakieru hybrydowego paznokcie stają się twarde i nie łamią się, gdyż są usztywnione przez specjalistyczną formułę lakieru dzięki czemu wyglądają nienagannie i pięknie błyszczą przez długi czas.Manicure hybrydowy wykonany przez profesjonalistów ma naturalny wygląd. Dodaje dłoniom urody.

Manicure nałożony na paznokcie hybrydowe nie odpryskuje, przez co zachowuje przez długi czas estetyczny wygląd paznokci.
1. Na lakierze hybrydowym można umieścić delikatne zdobienia.
2. Zmywanie manicure hybrydowego jest możliwe tylko poprzez zastosowanie specjalnego zmywacza na bazie acetonu lub spiłowanie pilnikiem hybrydy.
3. Paznokcie hybrydowe mają ładny i naturalny wygląd, a dodatkowo są błyszczące.
4. Zabieg nie wymaga posiadania długich paznokci. Manicure hybrydowy świetnie
5. wygląda zarówno na długich, jak i na krótkich paznokciach.
6. Można go powtarzać tak często, jak się chce, bo zabieg nie osłabia płytki paznokcia.