Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy 69,00 zł

Ostatnimi czasy manicure hybrydowy święci prawdziwe triumfy popularności wśród naszych klientek. I musimy przyznać, że wcale nas do nie dziwi, albowiem ten sposób stylizacji paznokcia pozwala cieszyć się pięknymi, zadbanymi dłońmi przez naprawdę długi czas.

Manicure hybrydowy krok po kroku

Zabieg rozpoczyna się od opiłowania paznokci do kształtu, który najlepiej pasuje do dłoni lub osobistych upodobań klientki. Następnie kosmetyczka zajmuje się skórkami. Jeśli jest taka konieczność, wycina się je, jeśli są jednak na tyle zadbane, by nie zepsuły końcowego efektu zabiegu, tylko je delikatnie odsuwamy. Kolejnym krokiem jest zmatowienie płytki - w tym celu używamy bloczku polerskiego ? oraz odtłuszczenie paznokcia z pomocą specjalistycznego preparatu. Tak przygotowane dłonie są gotowe do nałożenia kolejno bazy, lakieru (jedna lub dwie warstwy) oraz tzw. top coatu, czyli utrwalacza. Każdy z preparatów jest utwardzany pod lampą UV. Na zakończenie zabiegu kosmetyczka wciera w dłonie pielęgnacyjną oliwkę.

Kiedy zdecydować się ten rodzaj stylizacji?

Na hybrydy decydują się Panie, które pragną mieć nieskazitelne paznokcie przez okres 2-3 tygodni, a więc jest to doskonała opcja np. na wyjazd wakacyjny. Po tym czasie pojawiają się zwykle odrosty, które psują efekt i konieczne jest ponowne wykonanie zabiegu. Nie musimy się jednak obawiać, że nałożony lakier odpryśnie czy zejdzie na końcówkach, gdyż ta metoda stylizacji jest naprawdę trwała. Co więcej, manicure hybrydowy wykonuje się na naturalnej płytce, więc paznokcie nie ulegają osłabieniu.

Przeciwwskazania do zabiegu

Tak jak w przypadku każdego zabiegu kosmetycznego, tak też przy manicure hybrydowym istnieją pewne przeciwwskazania uniemożliwiające wykonanie stylizacji tą metodą. Należą do nich m.in.:

  • Kruche, cienkie, łamliwe lub rozdwajające się paznokcie;
  • Alergia na którykolwiek składnik preparatu używanego w czasie zabiegu;
  • Infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybicze dłoni.

Manicure hybrydowy w Salonie Urody Gabriel

W naszym salonie kosmetycznym pracują stylistyki, które potrafią wykonać na paznokciach nawet najbardziej wyszukane zdobienia. Warto pamiętać, że tylko profesjonalnie wykonany zabieg nie osłabi płytki i będzie się prezentował doskonale przez kilkanaście dni. Cena usługi wynosi 69 zł.