Paznokcie żelowe bezkwasowe


Paznokcie żelowe bezkwasowe: uzupełnienie, przedłużenie 130,00 zł

Panie, które chcą zachwycać nienagannym manicure przez okres kilku tygodni, zwykle decydują się na stylizację paznokci metodą żelową. Jest to zabieg, która pozwala cieszyć się eleganckim wyglądem dłoni przez długi czas.

Paznokcie żelowe bezkwasowe ? na czym to polega?

Do wykonania zabiegu potrzebnych jest kilka produktów. Po pierwsze, bezkwasowy primer, który ma za zadanie przyciągnąć lakier i zagwarantować jego lepsze przyleganie. Po drugie, tipsy lub szablon do wykonania przedłużenia. Po trzecie, specjalistyczny lakier w formie żelu, utwardzany pod lampą UV. W naszym salonie używamy do stylizacji paznokci innowacyjny preparat bezkwasowy jednofazowy, charakteryzujący się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i nadający manicure delikatnego połysku.

Przebieg zabiegu krok po kroku

Przed przystąpieniem do przedłużania i nakładania lakieru konieczne jest odpowiednie przygotowanie płytki. Skórki się usuwa, a paznokcie opiłowuje do pożądanej długości oraz matowi bloczkiem polerskim. Na oczyszczoną, odtłuszczoną powierzchnię nakłada się szablon do przedłużeń lub sztuczny tips i aplikuje primer bezkwasowy. Po jego wyschnięciu stosuje się masę żelową, którą poddaje się utwardzeniu w lampie UV. Cały zabieg trwa od 1,5 do 2 godzin. Trwałość wykonanych przedłużeń zależy w dużej mierze od stanu płytki oraz tempa jej wzrostu. Duży wpływ ma również prowadzony tryb życia. Zwykle na uzupełnienie odrostów i korekty należy się umówić po upływie 3-4 tygodni. Warto pamiętać, że tylko przedłużenia wykonane przez wykwalifikowaną kosmetyczkę są w pełni bezpieczne i nie uszkadzają naturalnej płytki. Zabieg kosztuje 130 zł.

Zalety paznokci żelowych bezkwasowych

Dlaczego warto zdecydować się na wykonanie przedłużania w naszym salonie? Gdyż stosujemy innowacyjne preparaty do stylizacji ze starannie wyselekcjonowanych linii. Ponadto ten rodzaj manicure jest:

  • Trwały - utrzymuje się do 4 tygodni;
  • Odporny na uszkodzenia;
  • Umożliwia wykonania skomplikowanych zdobień;
  • Pozwala na przedłużenie i wymodelowanie naturalnej płytki;
  • Nie powoduje uszkodzenia płytki (przy profesjonalnym wykonaniu).