Usługi kosmetyczne

Oferujemy zabiegi dedykowane dla podkreślenia naturalnego piękna urody. Świadczymy usługi kosmetyczne, które pozwolą podkreślić lub wzmocnić kolorem oprawę oczu. Henna brwi i rzęs zapewnia bardzo dobre efekty – pozwalające zrezygnować z codziennego stosowania pomad bądź tuszów. W ofercie naszego salonu znajduje się także depilacja woskiem twardym lub miękkim różnych partii ciała. Wykonując zabieg dbamy o komfort naszych Klientów, zapewniając odpowiednie warunki do przeprowadzenia depilacji również w okolicach bikini.

Pragnąc zapewnić kompleksowy charakter naszych usług kosmetycznych proponujemy również pielęgnację dłoni i paznokci z ich stylizacją, a także makijaż – również permanentny. Możemy przeprowadzić także bezpieczne przekłuwanie uszu, zapewniając duży wybór pięknych kolczyków na początek przygody z biżuterią. Dla relaksu i odprężenia można wizytę w naszym salonie wzbogacić o masaż. Spędzony u nas czas pozwoli każdej osobie zadbać o piękny wygląd i przy tym doskonale się odprężyć.

Henna
Henna brwi 10
Henna rzęsy 10
Regulacja 10
Depilacja woskiem 10


NOWOŚĆ! Rekonstrukcja brwi
Rekonstrukcja brwi 30
Mikroblading rekonstrukcja brwi 400

Depilacja woskiem twardym lub miękkim
Wąsik 10
Broda 20
Twarz 30
Ręce 50
Plecy 50
Bikini 30
Łydki 50
Uda 50
Poślladki 40
Pachy 30
Uszy 30
Nos 30


Inne
Przekłuwanie uszu (z kolczykami) 50


Przedłużanie rzęs 1 do 1 i 3D do 8D 150
Przedłużanie rzęs 1 do 1 korekta 90


Dłonie i paznokcie
Manicure z lakierem odżywczym 40
Manicure z malowaniem (lub ze zdobieniem) 60
Manicure hybrydowy 70
Paznokcie żelowe bezkwasowe: uzupełnienie, przedłużenie 130
Paznokcie żelowe uzupełnienie, przedłużenie 100
Paznokcie żelowe średnia korekta 80
Parafina na dłonie Alessandro 50
Spa dla dłoni: peeling, maska, krem 40
Pedicure i pielęgnacja 90
Malowanie paznokci w stopach lakier 40
Malowanie paznokci w stopach hybryda
70
Paznokcie żelowe stopy 70
Korekta wrastających paznokci 50
Parafina na stopy Alessandro 60
Makijaż
Makijaż dzienny 60
Makijaż oczu 40
Makijaż wieczorowy i okazyjny 70 do 100
Doklejanie rzęs 10 do 30
Makijaż permanentny
Brwi 1000
Górne kreski oczu 600
Dolne kreski oczu 400
Usta (całość) 1200
Masaż manualny
Klasyczny 45 min. / 90 min. 50 / 100
Relaksacyjny 45 min. / 90 min. 50 / 100
Leczniczy 45 min. / 90 min. 50 / 100
Odchudzający 45 min. / 90 min. 50 / 100
Przy wykupieniu serii masaży gratisyHenna

Odpowiednio dobrany kontur brwi oraz kolor henny potrafi zmienić optycznie twarz wpływając ma poprawę wizerunku. Niestety źle wyregulowane brwi mogą zniweczyć wiele wysiłku włożonego w poprawę wyglądu i przynieść efekt dokładnie odwrotny do założonego. Dlatego ten prosty z pozoru zabieg musi być wykonywany przez osoby doświadczone, które wiedzą jak dopasować kształt brwi do owalu twarzy i jaki dobrać kolor henny. Depilację wykonujemy pęsetą lub woskiem twardym. W naszym Salonie do wyboru jest henna proszkowa (mocniejsza i bardziej trwała) oraz żelowa lekka i delikatna.

Częstotliwość wykonywania henny to w przypadku brwi co 2-3 tygodni, rzęsy co 3-4 tygodni.

Przeciwwskazania :

 • uczulenie na hennę
 • jęczmień
 • wszelkie dermatozy, alergie
 • otarcia i uszkodzenia skóry wokół oczu
 • choroby zakaźne 
Rekonstrukcja brwi - NOWOŚĆ


Daje możliwości maskowania ubytków i blizn. Pozwala na rekonstrukcję zniszczonych brwi. Gwarantuje naturalny wygląd. Niweluje asymetrię brwi. Zabieg jest bezbolesny i relaksujący. Zabieg rekonstrukcji robi się za pomocą jedwabnych włosków.

Cena rekonstrukcji brwi zależy od ilości założonych włosków 30,00 zł

Za pomocą zabiegu NOBLE BROW możemy:

 • zrekonstruować zniszczone brwi
 • całkowicie zmienić kształt i kolor brwi
 • zagęścić rzadkie brwi
 • zamaskować blizny i niedoskonałości skóry
 • nadać odpowiedni kształt i kierunek włoskom


Zabieg mogą robić osoby, których brwi z różnych powodów( choroba, oparzenie, chemioterapia itp.) są zniszczone, do sesji fotograficznych, na różne okazje takie jak ślub itp.

 Mikroblading rekonstrukcja brwi 300,00 zł

Z mikronbadingu skorzystają osoby które mają ubytki w brwiach ( np. są po chemioterapii, cierpią na łysienie plackowate) i potrzebują kompletnej rekonstrukcji łuku brwiowego. Podczas zabiegu kosmetyczka dorysowuje ręcznie brakujące włoski pigmentem. Zabieg wykonywany jest za pomocą sterylnych piórek (igiełek) specjalną techniką prowadzenia włosa, który perfekcyjnie imituje naturalne brwi. Efekt zabiegu utrzymuje się od 3- 6 miesięcy.

Rezultat zabiegu:

 • gęste, regularne i naturalne brwi
 • piękna oprawa oka
 • wspaniałe samopoczucie klientki
 Manicure z malowaniem 60,00 zł

To podstawowy zabieg pielęgnacyjny na dłonie i paznokcie. Ma on na celu poprawienie ogólnego wyglądu naszych rąk. Lakierowanie zdobi paznokcie, ale do zabiegów pielęgnacyjnych należą czynności poprzedzające malowanie; skrócenie paznokci oraz ich opiłowanie, odsunięcie skórek i ewentualne ich wycięcie, wypolerowanie płytki, pomalowanie odżywką oraz możemy nałożyć kolorowy lakier . Na koniec zabiegu nakładamy olejek pielęgnujący na skórki i krem na dłonie.Manicure to zabieg, który należy wykonywać nie tylko przy specjalnych okazjach, ale również na co dzień. Jego efekt końcowy zależy w dużej mierze od końcowej stylizacji. Paznokcie można pomalować na kolor jednolity albo lekko ozdobić czy też zrobić manicure francuski (z białą końcówką). Wybór należy do Ciebie!Wskazaniem do zabiegu jest oczywiście niehigieniczny wygląd dłoni i paznokci oraz sucha skóra dłoni.Przeciwwskazaniem do wykonywania manicure są wszelkie choroby (grzybice, drożdżyce), stany zapalne, infekcyjne i ropne, brodawki .Podczas zabiegu manicure bardzo ważna jest dezynfekcja i sterylizacja, na którą kładziemy szczególny nacisk w naszym Salonie. 

 Paznokcie żelowe, uzupełnienie, przedłużenie 100,00 zł

Czy żel był kwasowy czy nie? Paznokcie nie szczypią od kwasu!Nie szczypią od primera na kwasie bo nakładamy produkt na martwe komórki które nie mają nerwów. To pieczenie nie jest spowodowane działaniem substancji lecz ciepłem wytwarzanym w procesie polimeryzacji cząsteczek (zmieniają one swój układ w ciągu kilkudziesięciu sekund wytwarzając ciepło odczuwane poprzez płytkę paznokcia przez nerwy znajdujące się pod nim , im bardziej cienka płytka i grubsza warstwa tym bardziej klientka może to odczuwać).

Właściwości:

 • Żel jest przezroczysty, lekko różowy
 • Samopoziomujący.
 • Konsystencja średnio gęsta.
 • Używany na tipsy, szablon i na naturalną płytkę paznokcia.
 • Ma idealną przyczepność do paznokci.
 • Dobrze sprawdza się w żelowaniu paznokci stóp.
 • Znakomity również do uzupełnień i odrostów na paznokciach.
 • Zapewnia odpowiednią twardość i wytrzymałość po utwardzeniu.