Jak walczyć z problemami włosów?

Jakwalczyczproblemamiwlosow

Jak walczyć z problemami włosów?

Włos jest naturalnie chroniony przez powłokę lipidową. Jest elastyczny, gładki i błyszczący. Odpowiednio pielęgnowany jest mocny, elastyczny i wytrzymały. Także łatwo się rozczesuje, jest zdrowy i błyszczący.

Włosy suche

Przywrócenie równowagi wymaga odżywienia. Dzięki dostępnym w naszym salonie kosmetykom Kerastase serii Nutritive odpowiednio odżywisz swoje włosy, zachowując ich lekkość. Pomogą Twoim suchym włosom ponownie stać się miękkimi, łatwymi do rozczesywania i elastycznymi, niezależnie od stopnia ich wrażliwości.

Włosy koloryzowane

Wymagają szczególnej pielęgnacji, aby nie straciły intensywności, koloru i blasku. Piękno i połysk koloryzowanych włosów zależą między innymi od stanu włókna włosów, dlatego ważne jest odpowiednie ich odżywianie. Ponadto koloryzowane włókno jest bardziej wrażliwe na czynniki zewnętrzne, takie jak woda, promienie UV czy wiatr, które osłabiają barwę włosa. Codzienna ochrona za pomocą dostępnej w naszym salonie gamy produktów Kerastase Reflection pozwala przedłużyć blask koloru i barwę koloryzowanych włosów.

Włosy osłabione, zniszczone

Włosy stają się osłabione pod wpływem czynników zewnętrznych (takich jak modelowanie, promienie słoneczne czy zabiegi chemiczne), jak i wewnętrznych (takich jak niedobory witamin spowodowane złą dietą, stres, przemęczenie). Rezultat to matowe, kruche i szorstkie włosy bez połysku, które się łamią, a nawet wypadają. Aby odpowiedzieć na ten problem nasi specjaliści w salonie długo szukali rozwiązania. I odnaleźli go w gamie produktów Kerastase Resistance, które również można nabyć w naszym salonie. Kosmetyki te pomagają odbudować strukturę włosa od wewnątrz i wzmocnić go na zewnątrz.

Włosy cienkie

Do ich pielęgnacji oraz stylizacji zaleca się stosowanie produktów nieobciążających włosów. Idealnie nadają się delikatne szampony, lekkie odżywki, maski, a do stylizacji pianki lub lotiony. Ozdoby do włosów z miękkich materiałów (kokardki, opaski, wstążki) nadają fryzurze optycznej objętości. Nie zaleca się jednak ozdób metalowych, gdyż zbyt obciążają włosy.

Zapraszamy do naszego salonu, gdzie nasi fryzjerzy z pewnością pomogą Ci wybrać kosmetyki dobrane do potrzeb Twoich włosów.