Poznaj moc lasera Bio-Light

Poznaj moc lasera Bio-Light

biolight_laser_miniaturka

Poznaj moc lasera Bio-Light

Fototerapia laserem Bio-Light jest jedną z nowocześniejszych technik stosowanych w medycynie estetycznej i kosmetologii do zwalczania problemów dermatologicznych i tych związanych z nadmiernym wypadaniem włosów. Lampy LED zamontowane w urządzaniu emitują aktywne światło o różnym spektrum, które przenika w struktury podskórne i pobudza komórki do szybszej odnowy. Dochodzi do przyspieszonej produkcji kolagenu, w efekcie czego następuje regeneracja tkanek.

Wskazaniem do zabiegu są problemy z wypadaniem włosów, łupieżem i nadmiernym łuszczeniem się naskórka. W zależności od wybranej konfiguracji lamp LED laser Bio-Light może pomóc wyeliminować trądzik, usunąć blizny, zredukować cellulit czy zlikwidować obrzęki. Fitoterapia wykazuje również działanie anti-aging.

Zabieg jest bezinwazyjny, bezbolesny i odpowiednio przeprowadzony nie powoduje skutków ubocznych. Może być bezpiecznie stosowany o każdej porze roku. W celu uzyskania optymalnych rezultatów konieczne jest wykonaniu kilku sesji naświetleń.

Spektrum światła:

  • niebieskie – eliminuje trądzik(stymuluje powstawanie toksycznych warunków dla drobnoustrojów). Odbudowuje strukturę skóry. Skuteczna w terapii łuszczycy.
  • zielone – wybiela i nabłyszcza skórę. Usuwa przebarwienia, ma działanie kojące. Skuteczne przy likwidowaniu obrzęków i naczynek.
  • żółte – wzmacnia naczynia kapilarne. Uodparnia i łagodzi skórę wrażliwą. Wskazane przy łuszczeniu się skóry i suchym łupieżu.
  • czerwone – stymuluje produkcję kolagenu, przyśpiesza wzrost komórek(pięciokrotnie), odbudowuje strukturę skóry. Skuteczne w zabiegach odmładzających oraz w terapii wypadania włosów.
  • pomarańczowe – stymuluje energię komórek skóry, przyśpiesza metabolizm. Wskazania w terapii celulitis.
  • purpurowe – wskazane w usuwaniu blizn.
  • cyjanowe – wycisza i uspakaja skórę. Wskazane w terapii nadmiaru serum oraz łupieżu na tle sebum.

Proponowana seria zabiegów:
Czas fototerapii: 15-45 minut
Częstotliwość zabiegów: 2 razy w tygodniu
Ilość zabiegów: od 4 do 12